us5
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

us5

Come on and register to forum about the best boyband on the world
 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Live and dream your life like you want it to be ... by Amy

Go down 
AutorPoruka
Richie's Girl
Admin
Admin
Richie's Girl


Broj komentara : 142
Join date : 2009-08-31
Age : 28
Mjesto : In dreams ...

Live and dream your life like you want it to be ... by Amy Empty
KomentarNaslov komentara: Live and dream your life like you want it to be ... by Amy   Live and dream your life like you want it to be ... by Amy EmptyMon Sep 07, 2009 8:15 pm

E owacko da was prwo uputimo u owu prichu/san xDD....


Kada nesh sanjam to chesto bude po epizodama xDD...hehe i sad zelim da wam pishem o skorashnjem snu ... narawno o us5 hehe
E owko neshto kratko o radnji ....

Ja i moja frendica chitaw ziwoT sanjamo o tome da se preselimo u L.A. xD
Moj ''Dream Job'' je dizzajner a njen da postane model.. tako da smo to uklopile ... Ja bih bila dizajner a ona moj model xD...
Ja i ona smo weeeeeeeliki fanowi us5 .... Jodna od najwecih zelja nam je da ih upozz...
I sad owdje kao ja imam negdje oko 18 god ... (prawa fairytale za mene xDDDD)


Likowi :

Glawni Lik : jaaa hehe
I pod umjetnichkim imenom Amy ....
Ujedno sam dizzajner, model, i plesachica =)

Medju sporednim likowima ...
Belma – Moja BFF uwjek tu za mene i u dobru i u zlu
Matthew – (on stwarno postoji ... jako dobar frend) moj dobar frend i wodeci mushki model... xD
Zatim...
Us5 - swih 7 sadashnjih chlanowa ali trenutno u grupi su .. Richie, Jay, Cayce, Chris i Izzy =)
A njihowi frendowi su sada Mikel i vincent koji imaju solo karijere =)
Moj shef (hehe) – jako dobar chowjek
Modeli - Marija,Mely,Mery, Alex, Marina, Milica ,Ely(bile su mi jako dobre frendice)
Mushki modeli : Alex Mckee (haha), Alex Evans ( xDDD) itd...
Na vrh Go down
https://us5bosnia.bosnianforum.com
Richie's Girl
Admin
Admin
Richie's Girl


Broj komentara : 142
Join date : 2009-08-31
Age : 28
Mjesto : In dreams ...

Live and dream your life like you want it to be ... by Amy Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Live and dream your life like you want it to be ... by Amy   Live and dream your life like you want it to be ... by Amy EmptyMon Sep 07, 2009 8:16 pm

I pricha pochinje =))

I DIO (pochetak)

I napokon se ostwario i taj moj loodi san da dodjem u L.A. i igrom okolnosti oswarim swoj san i postanem jedna od najpoznatijih swjetskih dizajnera ... Imam swe shto pozelim ... prijatelje , nowac , auta , poziw na najbolje partye xD...
Swi mi obihno kazu
-Curo twoja moda je prawi hit- na t se samo nasmijem i kazem ono kratko –hwala- ( ili na engl kako kazu -Thank You-)...
Imala sam swe osim jednog ... Ljubaw .. da to je nedostajalo mom ziwotu xDD....
Jedino je prijateljska ljubaw bila tu =).... Ali nisam iskusila prawu ljubaw ....Ishchekiwala sma ali nish od toga .... Imala sam sooper shefa .. i jednog dana su mi jawili da sam dobila ogromno nasljedstwo ali to me i nije cinilo prewishe happy ....
Mada me je uchinilo najbogatijom zenom na swijetu .... zaprawo tinejdzerkom jer josh uwjek nisam imala 18 a i pohadjala sam shkolu...
Nabolji trenutak mi je bio kad dodjem u stan nakon radnog dana i napokon se malo opustim ... Udjem u jacuzzi i sjedem za komp .... I tako .. nadala sam se pronaci malo mira kad dodjem sa posla .... Tek shto sam ushla belma me pochne zwati...
Belma : Amina doji imam ti nesh reci ...
Ja: gdje gori??
Belma : Joj zafrkala sam nesh sa jacuzzijem .... pa ne radi
Ja: ( iako sam bila umorna nisam htjela da se prepirem shto je jako cudno od mene) Ajde nea weze .. bar si ti ok .....
Belma : Izviiiniiii
Ja : ma ok je stwarnoo ...
Belma : Izwini ponowo
Ja : aj odoh se bar istushirati ...
Belma : ajd ja cu ti spreminiti nesh da jedesh ... il bih mogla naruchiti nesh da ne bih zapalila kuhinju xD
Ja : draga mojaa =) hehe .. naruchi..
Istushirala sam se, jela i sela za komp .. Odogowarala sam na neke mailowe .. wisila po fejsu i spejsu, i forumima =) ...
Jako mnogo celebritya je bilo model za moje modele ... Ali ono koje sma htjela nisu mogli ...
Moje razmishljanje je prekinulo zwono mog mob-a ...
Joj mrzim kad se to desi.. jawila sam se ...
Ja : molim
Shef : E amy imam jednu weliku wijest za tebe ....
Ja : a shta ...
Shef : neko koga obozwash ce doci u studio da ti bude model za nowu kolekciju ...
Ja : MOLIIIMMM !!!!!
Shef : Da Us5
Ja ( nisam mogla doci sebi i nekako sam prozborila ) wauu najjjsssss aaa kaaaddaa doolaazzee ???
Shef : odmah sutra trebash mi tu ranije ... Ok ?
Ja : narawno...
Spustila sam i nekoliko minuta nisam mogla doci sebi .. Mislila sam da je swe zezancija .....
Zatim je Belma uletila u sobu i onako zachudjena pochela da me ispituje ..
Belma : shta ti je jesi ok?
Ja: (onako u shoku) ma da ok sam ego imam ti nesh weoma wazno reci
Belma: (malo zacudjeno ) a shta
Ja : ajde pogodi ko ce da nam dodje u EE co. ( double e corporation)
Belma : hmm ko to nama nije dolazio ... Britney?
Ja : ne ajde reci cu ti ima ih 5
Belma : e neznam
Ja : ( swa srecna ) Us5
Belma : (zamalo pada u neswjest ) e ako zelish da me ubijesh uzmi malo lakshi nachin
Ja : ee ne zezam se stwarno ti kazem
Belma : haaa ... OMG OMG ne mogu da wjerujem
Ja : pa pokushaj
Belma : uhh kada dolaze
Ja : sutra ranooo
Belma : moooliiimmm pa moram kod ... manikira, pedikira .. a pogledaj mi tek kosuuu
Ja : hahaha smiri seee
Belma : pa kako da se smirim jesi ti normalna (i padne u neswjest)
Ja : OMG .... shta ti bii .. prewishe stresa ....joojj
Belma : (ustaje) dobro sam
Ja : hahaha .... swe ce biti ok .... ajmo sada na spawanje hehe
Belma : joj ja ne wjerujem da cu moci zaspati
Ja : et ja ocu hehe
Belma : ajmo probati ( i izlazi i sobe )
Nakon shto sam obukla pidzamu pokushala sam zaspati ... shto je bilo prosto nemoguce xD
I napokon je swanuo taj dan ... ustala sam i krenula do kupatila(josh je bilo jako rano) widjela sam Belmu budnu
Ja : OMG otkud ti owako rano budna
Belma : nisam mogla spawati
Ja : hahaha ......
I tako smo se sredile i krenule na posao . kada sam stigla jawili su mi da me šef cheka ... Krenula sam prema njegowom uredu.....


a drugi dio sutra =)
Na vrh Go down
https://us5bosnia.bosnianforum.com
 
Live and dream your life like you want it to be ... by Amy
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
us5 :: Us5 off :: Washi radowi =)-
Idi na: