us5
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

us5

Come on and register to forum about the best boyband on the world
 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Izzy nova poruka

Go down 
2 posters
AutorPoruka
Chris~Forever

Chris~Forever


Broj komentara : 92
Join date : 2009-09-06
Mjesto : In Chris's heart

Izzy nova poruka Empty
KomentarNaslov komentara: Izzy nova poruka   Izzy nova poruka EmptySun Sep 06, 2009 5:25 pm

Zdravo svima,
Kao što neki od vas znaju, imao sam moju vrlo prvu profesionalnu trening sezonu. Bilo je neverovatno iskustvo i jedan od najkul dana u mom životu! To je bilo nešto što sam želeo da uradim od kad sam bio mali dečak. Želeo bih da se zahvalim Alexu Wrightu za ukazanu priliku i pružanje da pokažem neke druge moje talente, i on je neverovatan trener!

I svako ko voli rvanje, voleće Alex Wrightovo novo unapređenje zvano NOVO EVROPSKO PRVENSTVO U RVANJU!
Vreme je za Evropu da ima jaku promociju u rvanju, tako da će svi pokazati podršku i ljubav! I možda jednog dana, ako budem imao dovoljne sreće, biću u mogućnosti da učestvujem u ovoj organizaciji...x-)

I naravno, veliko hvala svim našim fanovima vašu nastavljenu podršku. US5 je upravo završio novi album. Ovaj album nije ni nalik onome što smo do sada radili i muzički se širi i jedva čekam da ga svi čujete!

Razbijajte dalje, puno ljubavi i vidimo se uskoro!

Vaš iskreno,
Izzy...
Na vrh Go down
Richie's Girl
Admin
Admin
Richie's Girl


Broj komentara : 142
Join date : 2009-08-31
Age : 28
Mjesto : In dreams ...

Izzy nova poruka Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izzy nova poruka   Izzy nova poruka EmptySun Sep 06, 2009 5:47 pm

=) najjs =)
Na vrh Go down
https://us5bosnia.bosnianforum.com
Chris~Forever

Chris~Forever


Broj komentara : 92
Join date : 2009-09-06
Mjesto : In Chris's heart

Izzy nova poruka Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izzy nova poruka   Izzy nova poruka EmptySun Sep 06, 2009 8:02 pm

Jedva cekam novi album!
Na vrh Go down
Richie's Girl
Admin
Admin
Richie's Girl


Broj komentara : 142
Join date : 2009-08-31
Age : 28
Mjesto : In dreams ...

Izzy nova poruka Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izzy nova poruka   Izzy nova poruka EmptySun Sep 06, 2009 8:22 pm

Joj pa mi swii jedwaa chekamooo =))))
Na vrh Go down
https://us5bosnia.bosnianforum.com
Sponsored content





Izzy nova poruka Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izzy nova poruka   Izzy nova poruka Empty

Na vrh Go down
 
Izzy nova poruka
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Nova poruka od Jaya

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
us5 :: Us5 world :: News-
Idi na: